To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Jelenia Góra.

Sprzedawca w sklepie odzieżowym Carry

2 600 - 2 813 zł/mies.

Zapraszamy osoby zmotywowane do pracy, do udziału w rekrutacji do salonu firmowego w C.H. Nowy Rynek:

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• system premiowy i wynagrodzenie płatne w terminie

• pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

• stały kontakt i wsparcie z centrali firmy

• zdobycie doświadczenia i nowych kompetencji

Wymagania

• wykształcenia ukończonego, min. średniego

• stażu na podobnym stanowisku

• doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu zmiany

• umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

• wiedzy z zakresu technik sprzedaży i nastawienia pro-handlowego

• gotowości do pracy w systemie równoważnym

• znajomości obsługi komputera

Zadania:

• praca z grafikiem pracy i wytycznymi w salonie

• kompleksowe zarządzanie salonem wg wytycznych firmy

• motywowanie sprzedawców w codziennych obowiązkach

• zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów

• przestrzegania standardów i procedur firmy

• opieka nad powierzonym mieniem i prowadzenie inwentaryzacji

• dbanie o zatowarowanie i porządek w salonie

• obsługa kasy fiskalnej

Zapraszamy - zaaplikuj!

  • Dodane o 17:15, 9 października 2020
  • Wyświetleń:1330
  • ID ogłoszenia: 629295205

Ogłoszenia użytkownika Rekruter